müşteri hizmetleri : 0 506 713 68 50 İletişim site kılavuzu
0
İletişim Bilgilerimiz
ŞİRKET BİLGİLERİ
Ünvan
Modelaj Ans Eğtim ve Reklam Ürünleri
Yay. Tic. İth. ve İhr. Ltd. Şti.
Vergi Dairesi
Kızılbey
Vergi No
622 052 6900
İLETİŞİM
Müşteri
Hizmetleri

0 (506) 713 68 50

Mail
info@posterce.com
HESAP BİLGİLERİ
Banka Adı
Garanti Bankası
Şube Adı
Yeni Sanayi - Ankara
Şube Kodu
420
Hesap No
629 77 99
IBAN
TR54 0006 2000 4200 0006 2977 99
YASAL UYARI !
Şirketimize ait olan fasiküllerde bulunan tüm poster ve çalışmaların içeriği ve tasarımı Modelaj Ans Eğitim ve Reklam Ürünleri Ltd. Şti. tarafından hazırlanmış veya satın alma – izin alma yoluyla temin edilmiş olup telif, yayın, basım ve eser hakları münhasıran şirketimize aittir.

Modelaj Ans Eğitim ve Reklam Ürünleri Ltd. Şti. ‘ye ait olan tüm bu eserlerden, hak sahibinin izni olmaksızın yarar sağlayan veya verilen izne aykırı davranan gerçek ve tüzel kişilere karşı “haksız müdahalenin ref’i ve men’i” ile “tazminat davaları” hakları saklı kalmak üzere;

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 71. maddesinde belirtilen: “Bu eseri, icrayı veya yapımı hak sahibi kişilerin yazılı izni olmaksızın işleyen, temsil eden, çoğaltan, değiştiren, dağıtan, her türlü işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma ileten, yayımlayan ya da hukuka aykırı olarak işlenen veya çoğaltılan eserleri satışa arz eden, satan, kiralamak veya ödünç vermek suretiyle ya da sair şekilde yayan, ticarî amaçla satın alan, ithal veya ihraç eden, kişisel kullanım amacı dışında elinde bulunduran ya da depolayan kişi hakkında bir yıldan beş yıla kadar hapis veya karşılığı olan adlî para cezası verilir.” hükmü gereği Cumhuriyet Savcılığına şikâyette de bulunulacaktır.

İlgili kişilerin belirtilen hukuk ve ceza davalarına taraf olmaması ve hakkında tazmin ve cezai işlem uygulanmaması için, münhasıran şirketimize ait olan tüm eser ve projelerin izinsiz veya izne aykırı olarak kullanılmaması önemle bildirilir.
Sipariş & İletişim Formu
Adınız
Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Telefonunuz
Konu
Mesaj
Dosya Ekle *
* Göndereceğiniz dosya 10 MBı geçmemelidir. * Hazırladığınız sipariş listesini "Mesaj" bölümüne yazabileceğiniz gibi; ilgili dosyayı (Excel, Word vb.) "Dosya Ekle" den ekleyip gönderebilirsiniz...
* Siparişiniz yada mesajınızla ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.
Yeni çıkanlardan haberdar ol!
HAKKIMIZDA     |     SORU - CEVAP      |     İLETİŞİM     |     YASAL UYARI Web Design : © Kenan AKDEMİR